Rožiniai pliušiniai meškinai 

Ieškai minkšto žaislo merginai ar mažai megaitei? Mūsų parduotuvės naujiena - rožiniai pliušiniai meškinai. Rožinės spalvos pliušinis meškinas nudžiugins tiek mažą mergaitę tiek ir vyresnę panelę. Tai švelnumo ir moteriškumo simbolis. Pas mu galėsite rasti ir nedidelių 60-80cm dydžio rožinės spalvos pliušinių meškinų, tiek ir labai didelių - 180...

Ieškai minkšto žaislo merginai ar mažai megaitei? Mūsų parduotuvės naujiena - rožiniai pliušiniai meškinai. Rožinės spalvos pliušinis meškinas nudžiugins tiek mažą mergaitę tiek ir vyresnę panelę. Tai švelnumo ir moteriškumo simbolis. Pas mu galėsite rasti ir nedidelių 60-80cm dydžio rožinės spalvos pliušinių meškinų, tiek ir labai didelių - 180, 200cm rožinės spalvos pliušinių meškinų. Jei neįsivaizduojate kaip atrodo gyvai - galite atvkyti į mūsų biurą ir meškiną apžūrėti gyvai. Jei gyvenate ne Kaune, kurjeriai bet kokio dydžio meškiną mielai pristatys visoje Lietuvoje. Ir užtruks vos dvi darbo dienas.

Daugiau

39,00 €

100 cm dydžio rožinės spalvos meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio rožinės spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų