Violetiniai meškinai Tedžiai 

Norite padovanoti minkštą pliušinį žaislą, bet norisi sugalvoti kažką originalesnio nei tiesiog paprastą pliušinį meškiną? O kas, jei tai būtų didžiulis ryškus violetinis meškinas? Meškinas bus išskirtinis ir savo dydžiu ir spalva. Žinoma, efektas priklauso nuo to, kam jį dovanosite. Bet jei žmogus drąsesnis, linkęs į avantiūras - tikrai įvertin...

Norite padovanoti minkštą pliušinį žaislą, bet norisi sugalvoti kažką originalesnio nei tiesiog paprastą pliušinį meškiną? O kas, jei tai būtų didžiulis ryškus violetinis meškinas? Meškinas bus išskirtinis ir savo dydžiu ir spalva. Žinoma, efektas priklauso nuo to, kam jį dovanosite. Bet jei žmogus drąsesnis, linkęs į avantiūras - tikrai įvertins Jūsų netradicinę dovaną. Jei esate kaunietis - galite atvykti pas mus ir apžiūrėti meškinus, o tada pasirinkti norimą dydį ir apsipręsti ar rinktis klasikinės spalvos ar netradicinės violetinės spalvos meškiną.

Daugiau

59,00 €

160 cm dydžio violetinės spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

39,00 €

100 cm dydžio violetinės spalvos meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio violrtinės spalvos meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

44,00 €

120 cm dydžio violetinis spalvos meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų