Šviesiai rudi pliušiniai meškinai 

Šviesiai rudi, oranžiniai ir smėlio spalvos meškinai tai paskutinių metų mados klyksmas. Savo populiarumu jie sparčiai vejasi klasikinius rudos spalvos meškinus. Jie dažniausiai perkami berniukams ir yra itin mėgiami dėl to, kad yra natūralių spalvų, bet kitokie nei pradėję pabosti tamsiai rudi pliušiniai meškinai. 

39,00 €

100 cm dydžio , ilgesnio plauko, smėlio spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta. Šie meškinai puiki kalėdinė dovana, kuria džiaugtųsi jūsų artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

58,00 € 69,00 €

160 cm dydžio oranžinės spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Sumažinta kaina!
Prekyboje

35,00 € 39,00 €

100 cm dydžio oranžinės spalvos meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Sumažinta kaina!
Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio oranžinės spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų