Tamsiai rudi pliušiniai meškinai 

Tamsiai rudas pliušinis meškinas - statistiškai viena iš dažniausiai perkamų dovanų pasaulyje. Kadangi tokia dovana perkama itin dažnai - stengiamės patenkinti visus Jūsų poreikius. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių dydžių pliušinių meškinų. Nuo 60cm dydžio meškiuko iki 300cm dydžio gigantiško meškino. Negana to galėsite pasirinkti iš skirtingo m...

Tamsiai rudas pliušinis meškinas - statistiškai viena iš dažniausiai perkamų dovanų pasaulyje. Kadangi tokia dovana perkama itin dažnai - stengiamės patenkinti visus Jūsų poreikius. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių dydžių pliušinių meškinų. Nuo 60cm dydžio meškiuko iki 300cm dydžio gigantiško meškino. Negana to galėsite pasirinkti iš skirtingo minkštumo meškinų su skirtingai užpildais. Meškiną galite apžiūrėti ir atsiimti mūsų biure Kaune arba mūsų kurjeriai juos gali pristatyti Jums tiesiai į namus visoje Lietuvos teritorijoje.

Daugiau

55,00 €

120 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos.  Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Išparduota
Išparduota

59,00 €

160 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

35,00 €

80 cm dydžio rudos spalvos mažas meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

35,00 €

60 cm dydžio rudos spalvos meškiukas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų