Rudi pliušiniai meškinai 

Dideli rudi pliušiniai meškinai - klasikiniai ir patys populiariausi minkšti žaislai. Tai dovaną kurią yra gavęs turbūt kiekvienas vaikas ir kiekvieną mergina. O tas, kas nėra gavęs - greičiausiai svajoja ją gauti. Tad padėkite išsipildyti svajonei ir padovanokite minkštą žaislą. Mūsų asortimente itin didelių dydžių pliušiniai meškinai. Tačiau j...

Dideli rudi pliušiniai meškinai - klasikiniai ir patys populiariausi minkšti žaislai. Tai dovaną kurią yra gavęs turbūt kiekvienas vaikas ir kiekvieną mergina. O tas, kas nėra gavęs - greičiausiai svajoja ją gauti. Tad padėkite išsipildyti svajonei ir padovanokite minkštą žaislą. Mūsų asortimente itin didelių dydžių pliušiniai meškinai. Tačiau jei dovanojate žaislą mažam vaikui ar tiesiog taupote vietą namuose - mūsų parduotuvėje rasite ir nedidelių pliušinių meškiukų. Meškiuką Kauno mieste galite atvykti ir apžiūrėti. O jei norite meškiuko kitame Lietuvos mieste - kurjerių tarnyba jį Jums pristatys vos per porą dienų.

Daugiau

55,00 €

120 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos.  Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Išparduota
Išparduota

59,00 €

160 cm dydžio rudos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

35,00 €

80 cm dydžio rudos spalvos mažas meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

35,00 €

60 cm dydžio rudos spalvos meškiukas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų