Balti pliušiniai meškinai 

Baltas pliušinis meškinas - viena populiariausių minkštų dovanų rūšių. Jis universalus, nes tinka ir berniukams ir mergaitėms. Be to, tai natūrali spalva. Baltosios meškos gyvena ir gamtoje. Mūsų parduotuvėje didelis įvairių spalvų ir dydžių pliušinių žaislų pasirinkimas. Juos apžiūrėti galite Kaune. Bet jei gyvenate toliau - visiškai ne bėda. K...

Baltas pliušinis meškinas - viena populiariausių minkštų dovanų rūšių. Jis universalus, nes tinka ir berniukams ir mergaitėms. Be to, tai natūrali spalva. Baltosios meškos gyvena ir gamtoje. Mūsų parduotuvėje didelis įvairių spalvų ir dydžių pliušinių žaislų pasirinkimas. Juos apžiūrėti galite Kaune. Bet jei gyvenate toliau - visiškai ne bėda. Kurjerių tarnyba minkšą meškiną pristatys Jums vos per porą dienų. Dideli meškinai - didelė dovana didelių svajonių išsipildymui. Mūsų meškinai itin kokybiški ir ilgaamžiai, nes jų gamyboje naudojamos tik pačios kokybiškiausios medžiagos.

Daugiau

35,00 €

80 cm dydžio baltos spalvos mažas meškiukas su mielu kaspinėliu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškiukai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

79,00 €

200 cm dydžio baltos spalvos meškinas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki dovana jūsų vaikučiams. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

44,00 €

120 cm dydžio baltos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškiukas su mielu kaspinu. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje

59,00 €

140 cm dydžio baltos spalvos, minkštas bei lengvas pliušinis meškinas. Kimštas silikonų granulių pluoštu dėl to nepraranda savo formos, nesukrenta ir nesukelia elergijos. Šie meškinai puiki gimtadienio dovana, kuria džiaugtųsi jūsų mylimi artimieji. Šiuos bei kitus didelius meškinus galima atsiimti ir apžiūrėti mūsų biure Kaune!

Prekyboje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų